Bezpłatne szkolenia dla branży gastronomicznej

Bezpłatne szkolenia dla branży gastronomicznej

"Idealny biznes", to idealny projekt dla przedsiębiorców branży hotelarskiej. Obejmuje on cykl pięciu bezpłatnych szkoleń organizowanych przez MAKRO.


Pierwsze szkolenie odbyło się już we wrześniu. “Pozyskiwania funduszy unijnych dla wsparcia inwestycji w branży gastronomicznej" dało właścicielom małych i mikro przedsiębiorstw wiedzę na temat pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej. Szkolenie prowadził trener posiadający ogromne doświadczenie związane z zagadnieniami pozyskiwania funduszy unijnych.


Szkolenie spotkało się z wielkim zainteresowaniem, stąd niewykluczone, że moduł ten zostanie wznowiony. Ciekawą propozycją jest także szkolenie „System HACCP dla gastronomii”. W obecnych czasach kluczową rolę stanowi jakość oferowanych produktów, dlatego można być pewnym, że standardy HACCP staną się już niedługo koniecznością. Stąd też niezwykle ważne jest, by uczestnicy programu zrozumieli, czym jest HACCP oraz jak skutecznie wdrożyć ten system i jak prowadzić niezbędną dokumentację.


Od 25 października tematyka szkoleń dla branży gastronomicznej zostanie poszerzone o trzy nowe zagadnienia z zakresu nowoczesnych rozwiązań i technik kulinarnych: Kuchnia orientalna, Polska Kuchnia Regionalna, Pięć dań z wołowiny i cielęciny.


Wszystkie szkolenia kulinarne odbędą się w warszawskim MAKRO Centrum Rozwoju Firm, natomiast szkolenia z pozostałych modułów zlokalizowane będą w różnych regionach Polski.


Źródło: Makro