"Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19” - Agnieszka Szymerowska

"Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19” - Agnieszka Szymerowska

Agnieszka Szymerowska (Prezes Zarządu Convention Bureau Wrocław) poprowadziła kolejny kurs Akademii SKKP online. Tym razem tematem szkolenia było „Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19”. Kurs jest już dostępny na platformie edukacyjnej Akademii i można w nim wziął udział online w dowolnym momencie - o każdej porzed dnia i nocy. Należy się jedynie zarejestrować. 

To już kolejny z 10 zapowiadanych kursów w ramach projektu realizowanego jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. W tym tygodniu informowaliśmy Was już o tym, że uzupełnieniem kursów są warsztaty praktyczne. Pierwsze tego typu zajęcia odbyły się 13 i 14 lipca, czyli wczoraj i przedwczoraj. Poprowadziły je Anna Jędrocha i Anna Górska. 

Cały cykl "Zarządzanie w branży MICE" Jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z dn. 29.11.2020r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące Zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedzią na trend związany ze wzrostem znaczenia turystyki biznesowej.  

A jak wygląda pod kątem treści nowy kurs prowadzony przez Agnieszkę Szymerowską?

Sprawdźcie poniżej:

  • Przedstawienie danych związanych z prognozą odbudowy rynku spotkań na arenie krajowej i międzynarodowej
  • Wpływ pandemii na realizację spotkań, kongresów, konferencji etc. ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa
  • Omówienie dobrych praktyk związanych z realizacją bezpiecznych wydarzeń post COVID-19
  • Wytyczne wprowadzane przez organy państwowe w zakresie bezpieczeństwa
  • Kampania Stay safe in WRO  jako przykład przypominania o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas uczestnictwa w wydarzeniach
  • Programy zaimplementowane przez obiekty w celu podniesienia bezpieczeństwa dla organizatorów i uczestników wydarzeń:
  • a) Instrukcja bezpieczeństwa epidemicznego na przykładzie Międzynarodowych Targów Poznańskich;
  • b) Zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.


INFORMACJA PRASOWA