Best Western Plus w Brzegu

Best Western Plus w Brzegu

Sieć obiektów konferencyjnych Best Western jest jedną z najbardziej znanych na świecie, a jej prężny rozwój dostrzec można również w Polsce. Obecnie trwają prace nad nowym hotelem sieci, który już w kwietniu 2015 roku uzupełni ofertę galerii handlowej w Brzegu.

Najnowszy hotel konferencyjny Best Western Plus powstaje w Brzegu, miejscowości w województwie opolskim, oddalonej o zaledwie 42 km od Wrocławia. Obiekt o podwyższonym standardzie wkomponuje się w centrum handlowe Galeria Brzeg i uzupełni portfolio sieci, która posiada już 22 obiekty konferencyjne w Polsce.

- Bycie częścią największej na świecie rodziny hotelowej jest dla nas dużym atutem. Brzeg to piękne, historyczne miasto, w którym nadal brakuje jednak odpowiedniej bazy hotelowej. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Best Western Brzeg zyska obiekt na najwyższym, światowym poziomie, na czym skorzystają również jego mieszkańcy. Hotel wzbogaci również ofertę Galerii Brzeg - mówi Maciej Knyrek dyrektor hotelu.

Best Western Plus w Brzegu, zaoferuje gościom 60 pokoi, bogato wyposażonych zgodnie z podwyższonym standardem Plus. Na terenie obiektu znajdzie się także przestrzeń szkoleniowa przeznaczona dla klientów biznesowych. W miejscu tym powstaną aż cztery nowoczesne sale konferencyjne z niezbędnym sprzętem audiowizualnym. Dodatkowo na odwiedzających czekać będzie oferta hotelowej restauracji, lobby baru oraz centrum fitness. Przewidziane otwarcie Best Western Plus w Brzegu zaplanowane zostało na kwiecień 2015 roku.

INFORMACJA PRASOWA