Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju z nagrodą za najlepsze holistyczne Spa, w konkursie Perfect Spa Awards.

Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju z nagrodą za najlepsze holistyczne Spa,  w konkursie Perfect Spa Awards.

Podczas trzynastej edycji konkursu, Moon Spa & Wellness w hotelu Belmonte***** zostało uhonorowane prestiżową nagrodą, zwaną "polskimi Oskarami SPA & Wellness". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas uroczystej Gali, na której zebrali się przedstawiciele wiodących firm i marek beauty, medical oraz SPA & Wellness.

Uczestników powitał Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Rafał Szmytke, podkreślając wyjątkowe walory turystyczne Polski i światowy poziom usług oferowanych w hotelach typu SPA & Wellness. Manager Moon Spa & Wellness Agata Kiapśnia odebrała nagrodę w imieniu Hotelu Belmonte.

„To dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się na Gali w tak wspaniałym towarzystwie. Pozostaje mi zaprosić Państwa do naszego Moon Spa, gdzie na co dzień chcemy uczynić bogaty świat natury namacalnym, tak aby zapewnić naszm Gościom piękno, zdrowie i cudowne samopoczucie. Współpracujemy z najbardziej inteligentnym laboratorium na świecie: NATURĄ. Z SERCEM, KONCEPCJĄ i NATURALNOŚCIĄ. W naszych zabiegach i rytuałach SPA spotykają się ze sobą dwa światy: natura i najnowsza generacja, medycyna ludowa oraz najbardziej aktualne odkrycia naukowe, najczystsze składniki i najbardziej wyrafinowane technologie, geniusz przyrody i wyszukane know-how. Dla nas jakość oznacza połączenie tych dwóch światów z szacunkiem. Połączenie naturalnej równowagi skóry z harmonijnymi i synergicznymi produktami. To nasza obietnica względem Gości. Do współpracy zaprosiliśmy dwie holistyczne, organiczne i wegańskie marki, które interpretują piękno w nowy, autentyczny sposób, łącząc oryginalną wiedzę z zaawansowaną technologią” – podsumowuje Agata Kiapśnia
Moon Spa & Wellness to strefa relaksu i regeneracji, nawiązująca do stylu modernistycznego Krynicy lat 30. Znajduje się w Hotelu Belmonte, który wkrótce obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Ten nowoczesny obiekt składa się z 9 gabinetów z różnymi funkcjami i przeznaczeniem, w tym dwóch podwójnych. Wszystko tutaj utrzymane jest w harmonii z naturą, dzięki czemu goście mogą cieszyć się piękną panoramą Krynicy i okolicznych gór. Wszystkie terapie, masaże i zabiegi wykonywane są przy użyciu selekcjonowanych kosmetyków, które zapewniają niezwykle skuteczną pielęgnację.
Hotel Belmonte kładzie duży nacisk na naturalność i symbiozę z przyrodą. Jest to miejsce, gdzie goście mogą odpocząć i poczuć się dobrze, mając jednocześnie możliwość skorzystania z różnorodnych usług i rozrywek. Restauracja Aura Hotelu Belmonte oferuje niezwykle oryginalne smaki, tworzone na bazie produktów od lokalnych dostawców i korzystając z darów otaczającej przyrody. Szef kuchni Mirosław Jabłoński z pasją i sercem przygotowuje potrawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.


INFORMACJA PRASOWA