Beata Dębska nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu Vienna House by Wyndham w Krakowie!

Beata Dębska nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu  Vienna House by Wyndham w Krakowie!

Na początku października do zespołu Vienna House by Wyndham dołączyła Beata Dębska, która odpowiadać będzie za sprzedaż i marketing krakowskich hoteli Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow oraz Vienna House Easy by Wyndham Cracow. 

Do podstawowych obowiązków Beaty Dębskiej na nowo utworzonym stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu należą m.in. rozwój  biznesu, poszerzenie portfolio klientów korporacyjnych, relacje z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad działem spotkań  i konferencji. We współpracy z regionalnymi i globalnymi strukturami będzie dbać o działania z zakresu komunikacji i marketingu krakowskich hoteli oraz o wdrożenie procedur związanych  z dołączeniem marki Vienna House do Wyndham Hotels & Resorts. 

"Cieszę się, że dołączam do Vienna House w momencie połączenia z amerykańską siecią Wyndham.  Ta współpraca zaowocuje z pewnością wieloma nowymi możliwościami dla polskich hoteli,  a jednocześnie pozwoli na eksplorację nowych rynków. Proces integracji będzie stanowić duże  wyzwanie, ale jestem przekonana, że zamieni się w sukces biznesowy." – przyznaje Beata Dębska.  

Beata Dębska związana jest z branżą hotelarską od piętnastu lat,  odkąd rozpoczęła pracę  na stanowisku recepcjonistki w Novotel Szczecin Centrum. Szybko została kierownikiem recepcji, a po  pięciu latach przeszła do działu sprzedaży hotelu. Po kolejnych pięciu latach została kierownikiem sprzedaży hoteli Novotel i Ibis Szczecin Centrum. Trzy lata temu przeprowadziła się do Krakowa, gdzie  wzmocniła dział sprzedaży hoteli DoubleTree by Hilton Kraków oraz Hampton by Hilton Kraków jako zastępca dyrektora sprzedaży. Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow to hotel, który łączy elegancję, sztukę i gościnność. Ten  nowoczesny obiekt oferuje 159 pokoi i apartamentów. Jest przystanią dla podróżników, którzy  odwiedzają Kraków turystycznie i biznesowo. Przestronne, coworkingowe lobby sąsiaduje  z kalifornijską restauracją Mavericks Cracow oraz wytwornym Barem Smok, który słynie z autorskich  koktajli. W hotelu znajduje się kilkadziesiąt dzieł sztuki współczesnej, strefa relaksu z fitness i sauną  oraz widne centrum konferencyjne z 5 salami dla 310 osób i dużym foyer.Vienna House by Wyndham Easy Cracow jest hotelem, który wyróżnia miejski styl, lokalny duch  i przytulność. Hotel jest zlokalizowany blisko Starego Miasta w biznesowej dzielnicy. Oferuje 220 pokoi,  sześć sal konferencyjnych dla 285 osób, restaurację, bar z letnim tarasem oraz parking. Śniadania  prosto z piekarni oraz polskie dania w nowej odsłonie ze świeżych produktów to znak rozpoznawczy  gastronomii w hotelu. 

INFORMACJA PRASOWA