Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie już otwarty!

Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie już otwarty!
W kwietniu 2017 roku w Krakowie został otwarty nowy obiekt hotelowy – Aparthotel Lwowska 1. Jest to największy i jedyny tego typu obiekt w mieście. Aparthotel działa na zasadzie 4* hotelu, posiada całodobową recepcję, salę konferencyjną, własną restaurację „Zielonym do Góry”, strefę SPA oraz podziemny parking. A lokalizacja? Wymarzona! Hotel znajduje się w modnej i tętniącej życiem dzielnicy Podgórze... a stąd tylko parę kroków dzieli nas od Rynku Głównego, Bulwarów Wiślanych, dzielnicy Kazimierz i innych ciekawych miejsc.

Aparthotel Lwowska1 dysponuje 136 nowoczesnymi, przestronnymi oraz komfortowymi pokojami i apartamentami o powierzchni od 26 do aż 90 m2. Każdy z pokoi posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, miejsce do pracy, część dzienną z fotela lub kanapą, telewizor LED z dostępem do telewizji satelitarnej, zestaw do kawy i herbaty, deskę do prasowania, żelazko, podstawowe kosmetyki oraz suszarkę. Jeżeli ktoś ma zamiar zatrzymać się na dłużej może zarezerwować pokój z aneksem kuchennym. W całym obiekcie dostępny jest szybki i bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Z myślą o tych, którzy do Krakowa przyjadą w celach biznesowych, Aparthotel posiada klimatyzowane sale konferencyjne (z których największa mieści 180 osób), wyposażone w niezbędne sprzęty, takie jak rzutnik, ekran czy nagłośnienie. Uzupełnieniem oferty konferencyjnej są urozmaicone przerwy kawowe i lunche.

Po ciężkim pełnym pracy dniu można zaczerpnąć nieco relaksu w strefie SPA – Relaksarium. Wykwalifikowany personel wykona odprężające zabiegi na twarz i cało, bądź przeprowadzi aromatyczny rytuał w jednej z saun, suchej lub parowej.

Wszystkie szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie www.lwowska1.pl

INFORMACJA PRASOWA