5 najciekawszych miejsc na wyjazd jesienią!

5 najciekawszych miejsc na wyjazd jesienią!

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca, lecz dla biznesu jest to najlepszy czas na organizację szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych. Powodów, dlaczego najlepiej jest wybrać właśnie ten okres na spotkania firmowe jest wiele, a wśród nich przeważa pogoda. Brak upałów idzie w parze z dodatnimi, przyjemnymi temperaturami, co pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, planowanie zwiedzania czy wspólnych eventów ze współpracownikami.


Jeśli planujemy wyjazd integracyjny czy kilkudniową konferencję, nie musimy ograniczać się wyłącznie do polskich lokalizacji. Niskie ceny lotów i zakwaterowania sprawiają, że można z powodzeniem zaplanować wyjazd za granicę. Z myślą o osobach podróżujących jesienią, Hotel Hilton przygotował propozycję 5 najciekawszych europejskich miejsc na wyjazd!

Hampton by Hilton Izmir Aliaga oferuje ceny zaczynające się już od 235 złotych za noc. Obiekt położony jest w najważniejszym porcie handlowym Turcji Egejskiej. To doskonały wybór, jeśli zależy nam na zwiedzaniu licznych zabytków, smakowaniu przypraw i smakołyków tureckich oraz podziwianiu pięknej panoramy miasta.


Kolejna propozycją jest oczywiście Wenecja! W Hilton Garden Inn Venice Mestre San Giuliano ceny zaczynają się od 721 złotych za noc. Urokliwe uliczki oraz zabytkowa panorama malująca się podczas wycieczki Gondolą to coś, co musi przeżyć każdy choć raz w życiu! Wieczorami można udać się na plac Świętego Marka i podziwiać spokojne życie tego Miasta Zakochanych.

Dla miłośników tętniących życiem zakątków ciekawą propozycją będzie Monachium. Wyjazd do stolicy Bawarii może kosztować od 1 040 złotych za noc w Hilton Garden Inn Munich City West. Choć miasto kojarzy się głównie z piwem i wurstami, posiada także bogatą bazę turystyczną. To doskonała lokalizacja podczas imprez integracyjnych. Można odwiedzić wieżę kościoła Świętego Piotra lub wybrać się do monachijskiego muzeum.


Natomiast Hilton Garden Inn Lecce posiada propozycję już od 381 złotych za noc. W Florencji Południa można się zakochać już od pierwszego spojrzenia, które padnie na liczne barokowe budowle z XVII wieku. Podczas zwiedzania nie możne zabraknąć także Basilica di Santa Croce oraz Piazza del Duomo. Po ciężkich spotkaniach biznesowych najlepszym lekarstwem jest oczywiście włoska kuchnia.


Wśród propozycji nie można pominąć gorącej Hiszpani. W Hilton Garden Inn Sevilla jesienna oferta zaczyna się już 582 złotych za noc. W Sevilli znajduje się największa zabytkowa starówka Półwyspu Iberyjskiego. Podczas spacerów pięknymi uliczkami warto zatrzymać się w gotyckiej Katedrze La Catedral de Sevilla oraz wstąpić do niesamowitych ogrodów pałacowych Real Alcázar.


Dla organizatorów spotkań biznesowych przygotowane są liczne udogodnienia, jak chociażby to, że Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie, mają gwarancję najlepszej ceny. Można także bezproblemowo dołączyć do programu lojalnościowego Hilton Honors, który zapewnia nawet 25% zniżki za nocleg. Program zrzesza 14 marek światowej klasy hoteli Hilton oraz ponad 78 milionów członków na całym świecie.


Prócz zniżek Goście mogą liczyć na dostęp do darmowego internetu oraz mają możliwość zdalnego zameldowania, wyboru pokoju i automatycznego otwierania drzwi za pomocą Cyfrowego Klucza. Niezwykłe hotele oraz liczne udogodnienia sprawiają, że nawet wyjazd służbowy staje się czystą przyjemnością.


INFORMACJA PRASOWA


Więcej informacji na temat jesiennych propozycji znajduje się na stronie:

www.hilton.com