Życzenia noworoczne dla szefa - czego życzyć w Nowy Rok?

Grudzień to bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych miesięcy w ciągu roku, kiedy to dzieje się naprawdę dużo! Po pierwsze, mają miejsce wówczas święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, w przedsiębiorstwach organizowane są spotkania takie jak wigilia firmowa. Event ten oczywiście sam w sobie wymaga odpowiedniego przygotowania. Przykładowo, szefowie muszą pamiętać o tym, aby przygotować prezent świąteczny dla pracowników, a z kolei pracownicy mają za zadanie m.in. napisać życzenia świątecznie dla szefa. Po drugie, to schyłek roku, a więc w pracy dużo się dzieje, jeśli chodzi o wszelkie podsumowania czy domykanie różnorodnych tematów biznesowych. Po trzecie, zbliża się Nowy Rok, czyli moment, kiedy pełni optymizmu wchodzimy w kolejne miesiące, jednocześnie podsumowując te ubiegłe.

W związku z tym ostatnim wydarzeniem, a więc Nowym Rokiem, pojawia się zwyczaj składania sobie życzeń, w rezultacie czego pojawia się proste, ale jakże ważne pytanie, jak napisać życzenia noworoczne dla szefa. Zadanie to oczywiście nie należy do najłatwiejszych, ale przy tym zdecydowanie nie powinno Ci spędzać snu z powiek. Poniżej podpowiadamy, jak powinny wyglądać życzenia noworoczne dla szefa firmy.


Czego życzyć szefowi z okazji Nowego Roku?

Życzenia dla szefa na Nowy Rok - podobnie zresztą, jak i życzenia świąteczne - mogą mieć dwie formy. Pierwsza z nich to śmieszne życzenia noworoczne dla szefa, a druga - o wiele bardziej poważne i formalne. W pierwszej kolejności musisz więc zastanowić się, który rodzaj życzeń będzie najbardziej odpowiedni. Zastanów się, czy Twój szef słynie z poczucia humoru i ma dość wesołe usposobienie, czy raczej jest bardziej zdystansowany, a wszelkie żarty tylko go irytują.

Kiedy już będziesz wiedział, w którą stronę pójść, powinieneś się zastanowić, czego w ogóle można życzyć szefowi z okazji Nowego Roku. Tutaj polecamy nawiązać głównie do uniwersalnych wartości, których w codziennym życiu nigdy za wiele. Życz mu m.in. tego, aby nadchodzący rok obfitował w zdrowie, szczęście, pomyślność i spełnienie. Staraj się przy tym, aby owe życzenia były po prostu szczere i płynęły prosto z serca. Możesz też życzyć m.in. rodzinnego ciepła, które będzie dodawać otuchy w gorszych chwilach i odwagi w dążeniu do wyznaczonych wcześniej celów. Możesz też oczywiście życzyć niezmiennego rozwoju firmy - w końcu wiąże się to z korzyściami dla każdej ze stron ;)


Życzenia noworoczne dla szefa firmy

Życzenia na Nowy Rok dla szefa powinno się wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem, aby nie przeszkadzać mu podczas imprezy noworocznej. W tym zakresie można wskazać na przynajmniej kilka praktyk. Jedną z nich jest to, aby życzenia noworoczne do szefa złożyć w ostatnim dniu pracy przed rozpoczęciem wolnego, kiedy to po raz ostatni jest się w firmie w starym roku. Inni z kolei wysyłają noworoczne życzenia dla szefa w Sylwestra, ale o dość wczesnej godzinie. Jest też grupa, która łączy życzenia świąteczne z noworocznymi, co w rezultacie pozwala zaoszczędzić trochę czasu.

Musisz przy tym pamiętać, że życzenia sylwestrowe dla szefa wcale nie muszą być aż nadto rozbudowane - czasami wystarczy bowiem kilka szczerych słów, aby wywołać szeroki uśmiech na twarzy drugiej osoby. Niezależnie od tego czy są to życzenia noworoczne dla szefowej czy może życzenia noworoczne dla kierownika, powinny być przede wszystkim konkretne i zwięzłe. Z pewnością Twojemu przełożonemu zrobi się bardzo miło, kiedy zobaczy lub usłyszy od Ciebie kilka serdecznych słów.


Śmieszne życzenia noworoczne dla szefa

Życzenia noworoczne dla przełożonego mogą też mieć oczywiście formę humorystyczną. Jeśli Twój szef słynie z dystansu względem świata i samego siebie, a także lubi żartować, to zdecydowanie powinieneś złożyć mu takie życzenia, które go zwyczajnie rozbawią. W sieci dostępnych jest wiele śmiesznych życzeń w formie rymowanek i wierszyków, wśród których z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiedni.

Niemniej jednak możesz też sam napisać życzenia noworoczne dla dyrektora z pewną dozą humoru. Wówczas możesz życzyć m.in. litrów szampana, aby opić wszystkie troski, by nadchodzący rok był po prostu boski! Warto też życzyć m.in. szelestu w kieszeni i grubego portfela, nieskończonych zapasów kawy czy takiego dobrobytu w ciągu całego roku, który widoczny był podczas wigilii firmowej. Tutaj zdecydowanie możesz wykazać się własną kreatywnością, tworząc wręcz spersonalizowane życzenia. Możesz je oczywiście wysłać indywidualnie lub grupowo, w formie maila, od wszystkich pracowników. Jesteśmy przekonani, że na Twoim szefie zrobi to duże wrażenie!

Polceane obiekty konferencyjne

Windsor Palace Hotel & Conference Center****

Windsor Palace Hotel & Conference Center****

Warszawa
HOTEL Porto

HOTEL Porto

Łódź
Metropolo by Golden Tulip

Metropolo by Golden Tulip

Kraków

Mogą Cię Zainteresować również

Jak zorganizować wigilię firmową?

Jak zorganizować wigilię firmową?

Prezent świąteczny dla pracowników - co kupić?

Prezent świąteczny dla pracowników - co kupić?

Życzenia świąteczne dla szefa - czego życzyć przełożonemu?

Życzenia świąteczne dla szefa - czego życzyć przełożonemu?