SBE - nowy partner portalu

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyło Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE). SBE zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Stowarzyszenie dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania poprzez ujednolicenie procedur, dokumentacji, terminologii oraz zasad etyki zawodowej.

Ostatnią inicjatywą współorganizowaną przez SBE, o której pisaliśmy jeszcze przed nowym rokiem była akcja Elfy SBE zorganizowana 13 grudnia w klubie 1500 m2 na warszawskim Powiślu. Elfy zbierały podarunki dla dzieci z Domu Dziecka "Słoneczny Dom" z Radomia. Zgromadzono ponad 100 paczek z prezentami dla maluchów. W ramach podziękowań za hojność, SBE wraz z Partnerami zorganizowało dla gości prawdziwie przedświąteczny wieczór gier, relaksu i tańca.

[caption id="attachment_1579" align="aligncenter" width="504" caption="Źródło: www.sbe.org.pl"][/caption] Cieszymy się z rozpoczętej współpracy i zachęcamy Państwa do odwiedzania strony internetowej Stowarzyszenia Branży Eventowej.