Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - wydarzenia, sala koncertowa, sale konferencyjne

Ostatnio mieliśmy przyjemność przedstawić ofertę dwóch ciekawych miejsc na organizację konferencji - LCK Lublin oraz Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat". Idąc za ciosem, dziś przeniesiemy się do innej część Polski, prezentując Międzynarodowe Centrum Kongresowe, które usytuowane zostało w Katowicach. Obiekt ten mieści się przy Placu Sławika i Antalla 1, przy ulicy Olimpijskiej, i zdecydowanie wyróżnia się na tle katowickiej infrastruktury. MCK to postindustrialna estetyka, która przeplata się z użytecznym designem. Goście mogą więc liczyć tam na nowoczesne, wyjątkowe rozwiązania, które naprawdę potrafią zrobić wrażenie! W takich właśnie warunkach zorganizujesz tam konferencje, szkolenia, targi, kongresy oraz inne eventy biznesowe. 

Fot. http://www.mckkatowice.pl/ 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach swojego czasu zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie "Meeting Planner Power Awards 2015" jako najlepszy obiekt kongresowy w całym kraju. Oczywiście nie bez powodu! Na co dzień odbywają się tam wszelkiego rodzaju wydarzenia, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, we wrześniu miały tam miejsce m.in. Śląskie Targi Nieruchomości i Budowa Domu, Mamaville Targi Katowice vol.2, Bazar pn. "#GeoExpo Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości" czy Jungle Bazaar. Warto więc od czasu do czasu zaglądać na stronę MCK i być na bieżąco z odbywającymi się tam spotkaniami!

Fot. http://www.mckkatowice.pl/ 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - sala koncertowa

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach ul. Olimpijska to miejsce, które wchodzi w skład Strefy Kultury, tworząc ją również z nową siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz z nowym Muzeum Śląskim. W jednym z tych obiektów - NOSPR znajduje się tam przestronna i niezwykle elegancka wielka sala koncertowa, która jest prawdziwym sercem tego miejsca. Jest ona w stanie pomieścić do 1800 słuchaczy. Pomieszczenie to posiada wręcz idealną akustykę, wyjątkową atmosferę oraz innowacyjne udogodnienia. Uważamy, że miejsce to zachwyci nie tylko miłośników muzyki, ale i tych, którzy cenią wyjątkowe wnętrza!


Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - sale konferencyjne

Centrum Kongresowe w Katowicach, jak sama nazwa wskazuje, może pochwalić się profesjonalnym zapleczem kongresowym oraz konferencyjnym. Znajdują się tam 3 sale wielofunkcyjne, które można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Gdy połączy się wszystkie, powstaje sala o powierzchni 8100 m2, na której można zorganizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia. Znajduje się tam również 26 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które także - w razie potrzeby - można łączyć. Ale to nie wszystko! Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice imprezy pozwala organizować także w Salach Balowych, w Audytorium, na Antresoli oraz na dwóch Holach. Wszystkie te pomieszczenia są przestronne, nowoczesne, profesjonalnie oświetlone oraz nagłośnione.

Fot. http://www.mckkatowice.pl/ 

Fot. http://www.mckkatowice.pl/ 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - parking

Obiekt mieści się w pobliżu autostrady A4 i A1, dzięki czemu dotarcie do niego z różnych zakątków kraju nie powinno stanowić żadnego problemu. Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice - dojazd naprawdę nie jest aż nadto skomplikowany. Dodatkowo, jeśli jesteś osobą zmotoryzowaną, to zapewne zastanawiasz się, czy Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice oferuje parkingi. Mamy zatem dobrą wiadomość - wokół obiektu znajdują się liczne miejsca parkingowe, które są w stanie pomieścić wiele pojazdów.


Mogą Cię Zainteresować również

Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) - sale konferencyjne

Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) - sale konferencyjne

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” - eventy, sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” - eventy, sale konferencyjne i szkoleniowe