Hotele konferencyjne z ogrodem

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe nie powinny ograniczać się wyłącznie do spędzenia czasu w salach. Ważne są również aspekty, takie jak: otoczenie obiektu, proponowane przez niego atrakcje dodatkowe i udogodnienia, zaplecze gastronomiczne oraz ewentualne noclegi. Gdy planują Państwo organizację eventu w sezonie wiosennym i letnim, warto rozejrzeć się za obiektem z ogrodem. Takie miejsce jest odpowiednie na wypoczynek po wielogodzinnych spotkań, a także na organizację przerwy kawowej na świeżym powietrzu. 

Ogrody są odpowiednim miejscem na relaks - zachwycają bogactwem roślin, malowniczymi widokami oraz nieskończonymi możliwościami na miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. W ogrodach często znajduje się wydzielone miejsce na grilla i ognisko, są tam także klimatyczne altanki, w których można zorganizować catering czy przerwę kawową. W tego typu przestrzeniach łatwiej także o integrację uczestników konferencji czy innych spotkań biznesowych. W związku z tym, pragniemy przedstawimy Państwu kilka wybranych hoteli, które otoczone są ogrodami.

HOTEL ZAMEK PUŁTUSK *** DOM POLONII | PUŁTUSK

Ten wyjątkowy obiekt wyróżnia się nie tylko bogatą historią, która sięga XV wieku, ale także eleganckimi salami, kompleksową ofertą usług, korzystną lokalizacją oraz... przepięknym ogrodem. Organizacja konferencji w takich okolicznościach to doskonały pomysł, który cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Obiekt zlokalizowany jest w Pułtusku i oferuje aż 7 sal konferencyjnych, które zróżnicowane są pod względem wielkości. Kolejny obiekt, który otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, to Hotel Rigga we Władysławowie. Obiekt ten umożliwia organizację konferencji, proponując dwie przestronne sale biznesowe oraz salę restauracyjną. W hotelu tym można także skorzystać z komfortowych miejsc noclegowych oraz atrakcji, takich jak m.in. salon SPA, który oferuje liczne zabiegi relaksacyjne.Gdy mowa o wyjątkowych obiektach konferencyjnych z ogrodem, nie można pominąć przepięknego Pałacyku Otrębusy w województwie mazowieckim, tuż pod Warszawą. Obiekt ten ma w swojej ofercie 4 wielofunkcyjne sale biznesowe, eleganckie zaplecze noclegowe oraz bogatą ofertę usług dodatkowych. W pięknym ogrodzie obiektu znajdą Państwo wiele gatunków roślin oraz urokliwą altankę.
Kolejnym obiektem konferencyjnym z ogrodem jest 3-gwiazdkowy Hotel Nosselia w województwie mazowieckim. Daje on możliwość organizacji przedsięwzięć w sześciu różnych przestrzeniach - w tym również w namiocie znajdującym się w ogrodzie. Co istotne, do obiektu przynależą także rozległe tereny rekreacyjne m.in. ze stawem, wiatami piknikowymi oraz miejscem na ognisko.


Powyższe przykłady są jedynie namiastką wysokiej klasy hoteli konferencyjnych, na których terenie znajdują się ogrody. Zdecydowanie więcej obiektów znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy do zapoznania się z ich prezentacjami i ofertami.