Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - organizacja konferencji, sale konferencyjne

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO mieści się w urokliwym hotelu nad Zalewem Sulejowskim - 120 kilometrów od Warszawy i 60 kilometrów od Łodzi. To świetne miejsce na organizację spotkań biznesowych i wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. MOLO Smardzewice otoczone jest przepięknym Sulejowskim Parkiem Krajobrazowym, który doskonale prezentuje się o każdej porze roku. Ostatnio mieliśmy przyjemność przedstawić dwa eleganckie miejsca na konferencję w dużych miastach - Global EXPO Targi w Warszawie i Centrum Kongresowe ICE Kraków w stolicy Małopolski. Dzisiejsza propozycja z kolei przypadnie do gustu tym, którzy chcą zorganizować event w cichej oraz spokojnej okolicy. Z chęcią więc przybliżymy ofertę Centrum MOLO, wśród której raczej każdy znajdzie coś dla siebie.

Fot. https://centrummolo.pl/ 

MOLO Smardzewice - Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO Smardzewice ma w swojej ofercie wielofunkcyjne centrum konferencyjne. Składa się ono z 6 komfortowych sal biznesowych, w których mogą odbyć się wszelkiego rodzaju szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria, sympozja czy kongresy. W Centrum MOLO z powodzeniem można zrealizować nawet kilkudniowe wydarzenia, ponieważ znajdują się tam również wygodne miejsca noclegowe, bardzo dobra restauracja oraz liczne atrakcje, które sprzyjają integracji gości. W rezultacie więc czekają tam kompleksowe usługi, które świadczone są na odpowiednim poziomie. Dodatkowo, podczas organizacji przedsięwzięć można liczyć na doświadczoną, profesjonalną obsługę, która służy pomocą techniczną i aranżacyjną. MOLO posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji usług na najwyższym poziomie, więc możesz być spokojny!

Fot. https://centrummolo.pl/ 

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - organizacja konferencji

Centrum Konferencyjne MOLO w Smardzewicach do dyspozycji gości oddaje wielofunkcyjne sale biznesowe o łącznej powierzchni 430 m2. Sale te różnią się pod względem wielkości, pozwalając tym samym na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i tych znacznie większych, nawet na 200 osób w ustawieniu teatralnym.  Centrum Konferencyjne MOLO w Smardzewicach ul. Klonowa wyposażone zostało w wysokiej jakości sprzęty multimedialne, takie jak m.in. ekrany, flipcharty, sprzęty audiowizualne, projektory, przenośne nagłośnienie, odtwarzacze DVD i CD, a także telewizory. Ponadto, sale oczywiście są klimatyzowane i można w nich korzystać z bezprzewodowych sieci Internetu. Sale posiadają też dostęp do naturalnego światła, które poprawia koncentrację i skupienie. Praca w takich warunkach - nawet całodniowa - wiąże się zatem z wygodą i komfortem.

Fot. https://centrummolo.pl/ 

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - sale konferencyjne

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach składa się z następujących sal: Genua na maksymalnie 200 osób, Marsel, Got i Kliwer, które są w stanie pomieścić do 40 osób, Fok do 50 gości oraz kameralna sala Topsel dla maksymalnie 15 osób. Sale te są przestronne, jasne i ładnie urządzone. Można z nich podziwiać wyjątkowy widok na Zalew Sulejowski oraz park krajobrazowy. Warto też dodać, że Centrum Konferencyjne MOLO umożliwia organizację konferencji połączonych z aperitifem lub imprezą. Wszystko to dzięki temu, że sala Genua połączona jest z klimatycznym klubem Galeon. Jak można zauważyć, Ośrodek Konferencyjny MOLO to ciekawe miejsce na organizację konferencji w pięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowym atutem jest fakt, że po konferencjach i szkoleniach mogą się tam odbyć imprezy integracyjne dla firm. Obiekt proponuje wiele pomysłów na atrakcyjną integrację - zarówno zajęcia teambuildingowe, gry scenariuszowe, marsze na orientację, a także wszelkiego rodzaju pikniki czy imprezy wg konkretnego scenariusza. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tego miejsca!

Fot. https://centrummolo.pl/ 

Mogą Cię Zainteresować również

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa - targi, eventy, sale konferencyjne

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa - targi, eventy, sale konferencyjne

Centrum Kongresowe ICE Kraków - wydarzenia, sale konferencyjne

Centrum Kongresowe ICE Kraków - wydarzenia, sale konferencyjne