Atrakcje na imprezę firmową - gry i zabawy

Twoim zadaniem jest zorganizować imprezy integracyjne, w tym imprezy tematyczne dla pracowników, ale nie masz pomysłu na atrakcje? W takim razie przychodzimy z pomocą! Musisz wiedzieć, że wszelkie gry i zabawy na imprezę firmową to bardzo ważny element, który nie tylko skutecznie rozluźnia atmosferę, ale też sprawia, że goście bardzo dobrze się bawią. Jeśli więc chcesz, aby organizowane przez Ciebie wydarzenie było niezapomniane, koniecznie przemyśl, co możesz zaproponować jego uczestnikom. Poniżej podajemy kilka najciekawszych - naszym zdaniem - propozycji.


Atrakcje na imprezę firmową - gry i zabawy

Atrakcje na imprezę firmową, jak już wcześniej wspomnieliśmy, mogą mieć formę różnorodnych gier i zabaw. Skutecznie integrują one zespół, sprawiają, że goście świetnie się bawią, a także dostarczają mnóstwa radości. Impreza firmowa zabawy mogą mieć np. formę sportowych rozgrywek, turniejów gier planszowych czy zabawnych, nietypowych konkurencji, a także kreatywnych wyzwań. Musisz jednak pamiętać, że zabawy na imprezę firmową powinny być dostosowane przede wszystkim do charakteru danego przedsięwzięcia. Powinieneś też uprzedzić swoich gości o planowanych turniejach czy rozgrywkach, ponieważ od tego w głównej mierze będą zależały ich stylizacje na imprezę firmową.


Jakie atrakcje na imprezę firmową?

Impreza firmowa atrakcje, które warto jest wziąć pod uwagę, to m.in. spływy kajakowe czy paintball, jazda konna oraz przejazdy samochodami terenowymi. Owe propozycje szczególnie przypadną do gustu osobom ceniącym ekstremalne przeżycia! Polecamy również rozgrywki sportowe w postaci chociażby rozegrania meczu siatkówki plażowej. Atrakcje impreza firmowa, które cieszą się dużą popularnością, to również m.in. pokazy barmańskie, pokazy laserowe czy pokazy taneczne. Z pewnością wprawią one w zachwyt Twoich gości!


Zabawy na imprezę firmową

Jeśli chodzi o zabawy integracyjne na imprezę firmową, to w tym zakresie polecamy wszelkie questy i gry terenowe. Sprzyjają one wspólnemu działaniu, wyznaczaniu celów oraz poznawaniu charakterów współpracowników. Świetną propozycję stanowią też wyjścia do escape roomów, które również uczą współdziałania. Zabawy na imprezie firmowej mogą mieć również formę konkursów, np. na najlepszy strój (w przypadku chociażby imprez tematycznych). Musisz też pamiętać, aby muzyka na imprezę firmową była odpowiednio dobrana - wówczas nie powinieneś się martwić o dobrą zabawę!


Kabaret na imprezę firmową

Zastanawiasz się jeszcze, jakie atrakcje na imprezę firmową warto wziąć pod uwagę? W takim razie przemyśl kabaret na imprezę firmową. To odpowiedni wybór pod warunkiem, że Twoi potencjalni goście wyróżniają się należytym dystansem. W innym przypadku zamiast fajnej atrakcji może po prostu być sztywno... i z niesmakiem. Ważne jest to, aby dobrać kabaret do charakteru danej imprezy firmowej. Nie polecamy wybierać występów nawiązujących do polityki czy religii. To bardzo wrażliwe tematy, których lepiej nie poruszać - nawet (albo szczególnie) w żartobliwej formie.


Stand up na imprezę firmową

Zbliżoną atrakcją jest stand up na imprezę firmową. Należy on do form komedii, która ostatnimi czasy jest coraz bardziej popularna. W dodatku organizatorzy wszelkich eventów obecnie częściej wybierają stand up'y niż kabarety. Jeśli nie wiesz, na czym ta atrakcja polega, to już tłumaczymy. Jest to wystąpienie osoby, która w żartobliwy sposób opowiada nie tylko kawały, ale też historie ze swojego życia (niekiedy mocno koloryzowane). Jednak poniekąd to właśnie o to chodzi - radość, traktowanie życia z przymrużeniem oka i lekką przesadę, która sprawia, że goście wręcz płaczą ze śmiechu.


Gry na imprezę firmową

Atrakcje na imprezie firmowej powinny jednocześnie bawić, integrować i dostarczać niezapomnianych wrażeń. Uważamy, że wszystkie te cechy łączą poszczególne gry na imprezę firmową. Z pewnością w ich zakresie można wymienić rozgrywki w kręgielni, gry terenowe czy tory przeszkód. Jak już wcześniej wspominaliśmy, idealnym wyborem jest również paintball albo golf. Ponadczasowy pomysł, który przyszedł nam do głowy, to także podchody zorganizowane na terenie całego obiektu, w którym ma się odbyć impreza firmowa.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Mikołajki
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Świeradów-Zdrój
W Szczerym Polu

W Szczerym Polu

Łódź

Mogą Cię Zainteresować również

Imprezy integracyjne - fakty i mity

Imprezy integracyjne - fakty i mity

Impreza tematyczna dla pracowników - pomysły

Impreza tematyczna dla pracowników - pomysły

Muzyka na imprezę firmową - jaką wybrać?

Muzyka na imprezę firmową - jaką wybrać?