XV Forum Profit Hotel 2021

XV Forum Profit Hotel 2021

11 października 2021 roku odbędzie się XV Forum Profit Hotel 2021 organizowane przez BROG B2B, czyli właściciela czasopism Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu horecanet.pl.

Impreza potrwa jeden dzień i zgromadzi w jednym miejscu ponad 60 kupców i ponad 300 uczestników. A co jest tym miejscem? Nowoczesna przestrzeń eventowa hotelu Crowne Plaza Warsaw - The HUB.

Dlaczego warto wziąć udział w Profit Hotel?

1) Networking - dobra okazja do pozyskania kontraktów i kontaktów :) Dzięki takim eventom można wymienić się doświadczeniami i cennymi wskazówkami.

2) Business Speed Dating - to nic innego jak indywidualne spotkania dostawców z kupcami. Od lat realizowane są w autorskiej formule i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony dostawców HoReCa. 

3) Supplier of the Year - prestiżowy konkurs dla dostawców HoReCa. To super okazja do zareklamowania najlepszych firm z branży. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie firmy związane z sektorem HoReCa, czyli m.in. dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług. Jury złożone będzie z kupców uczestniczących w bieżącej edycji Business Speed Dating, a nagrody zwyciężcom wręczone zostaną podczas uroczystej gali kończącej Forum Profit Hotel.

To od lat bardzo ważne wydarzenie w branży hotelarskiej. Świetna okazja do przypomnienia o sobie światu po długim okresie pandemii :)