Targi Dziedzictwo
Targi Dziedzictwo
7 listopada 2017 rozpocznie się kolejna, piąta już edycja Targów Dziedzictwo. To branżowa impreza dotycząca wyposażenia i usług dla archiwów, bibliotek i muzeów, która obejmuje kompleksowo zagadnienia związane z tą dziedziną i dostarcza fachowej wiedzy w tym obszarze. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Głównym celem imprezy jest zacieśnienie współpracy pomiędzy firmami produkującymi  i dystrybuującymi sprzęt  oraz usługi specjalistyczne, a konserwatorami zabytków czy administratorami archiwów, bibliotek i muzeów. Tak jak w latach poprzednich, Targi będą składać się z części wystawowej oraz konferencyjnej, obejmującej najważniejsze i nowe zagadnienia związane z tematyką ochrony, konserwacji,  wyposażenia, usługi programów komputerowych, zarządzania dokumentacją oraz  pokrewnymi dziedzinami umożliwiając w ten sposób wdrożenie nowych rozwiązań i usług oraz usprawniając współpracę i wymianę doświadczeń.

Zeszłoroczny sukces Targów Dziedzictwo, to niepodważalny dowód na to, że  wydarzenie jest ważne dla konserwatorów, restauratorów i miłośników zabytków.