Kongres Szkoleniowy Event Management
Kongres Szkoleniowy Event Management

23 listopada na terenie EC1 Łódź - Miasto Kultury odbędzie się Kongres Szkoleniowy Event Management. To ciekawe połączenie bloków tematycznych, praktycznych warsztatów i eksperckich prelekcji. To również doskonała okazja do wymiany branżowych doświadczeń, wymiany wzajemnych spostrzeżeń i kontaktów.

W wydarzeniu weźmie udział wielu wybitnych specjalistów z branży MICE. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami i swoją wiedzą o sprawdzonych sposobach na profesjonalną organizację eventu.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • event managerów
  • właścicieli agencji eventowych
  • osób zajmujących się marketingiem, sprzedażą i promowaniem
  • osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem branży eventowej
  • osób, które chcą mieć realny wpływ na rozwój rynku spotkań i chcą zostawić swój ślad w publikacji Event Management

Podczas jednego dnia uczestnicy Kongresu Szkoleniowego Event Management dowiedzą się jak profesjonalnie budżetować wydarzenie, jak pozyskać przyszłościowych sponsorów, bartery i jak samodzielnie wyliczać i przewidywać sytuacje kryzowe. Dostaną również wskazówki, jak zaplanować promocję organizowanego eventu. Zapoznają się z najnowszymi technologiami, które można zastosować podczas swojego eventu oraz z obecnymi trendami.

Na podstawie wiedzy zdobytej na wydarzeniu i dzięki pytaniom zadawanym podczas warsztatów powstanie specjalistyczna publikacja branżowa - opublikowana zostanie na początku 2019 roku w magazynie „Event Management Polska”.

Zapraszamy!