I ❤ Marketing

I ❤ Marketing

W warszawskich Złotych Tarasach 22-25 października 2019 roku odbędzie się kolejna, już VIII edycja konferencji I ❤ Marketing. To jedno z największych wydarzeń związanych z marketingiem internetowym oraz okazja do poznania najważniejszych obowiązujących trendów i nadchodzących zmian.

VIII edycja konferencji I ❤ Marketing będzie trwała tym razem aż 4 dni. Każdy dzień będzie poświęcony innej tematyce i na każdy dzień zostali dobrani inni prelegenci.

Podczas październikowej edycji po raz pierwszy odbędzie się konferencja I ❤ Ads & Analytics! Wśród prelegentów znajdą się m.in. Maciej Lewiński, Łukasz Chwiszczuk, Ewa Wysocka czy Franciszek Georgiew.

Podczas kolejnych dni VIII edycji I ❤ Marketing odbywającej się na terenie Złotych Tarasów w Warszawie odbędą się również konferencje:

I ❤ Marketing
I ❤ Influencer
I ❤ Social media


Można zarejestrować się na wszystkie 4 dni lub jedynie na 2.

Do kogo adresowane są konferencje odbywające się w ramach I ❤ Marketing? Przede wszystkim do przedstawicieli małych i średnich firm, osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach, a także do każdej osoby, która by chciała zgłębić tajniki marketingu i poznać najnowsze trendy.