Znajdź obiekt:

  • liczba miejsc na:
    Szukaj

Ostatnie wpisy na blog salebiznesowe.pl

li Miasta na miarę XXI wieku, cz. 2.
W poprzednim poście opisałam 2...
li Miasta na miarę XXI wieku, cz. 1.
Od czasów rewolucji przemysłowej nasza planeta dostaje ostro w kość. Maszyna parowa, rozwój...
li Filmowa promocja Krakowa według Radisson Blu
W czerwcu krakowski Radisson Blu na kilka tygodni zamienił się w prawdziwe studio nagrań. Efektem...
li SBE - nowy partner portalu
Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyło Stowarzyszenie Branży Eventowej...

Polecamy

Hotel Palatium

Hotel Palatium

Huta Żabiowolska
SaleBiznesowe / Warszawa / BEST WESTERN Hotel Felix
Opis obiektu:

BEST WESTERN Hotel Felix

Zdjęcie główne obiektu BEST WESTERN Hotel Felix
Typ obiektu

hotel ***

Adres:
Kod: 04-128
Miasto: Warszawa
Ulica: Omulewska 24
Województwo: mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 210 70 00
Fax: 22 210 79 00
E-mail: hotel@bwfelix.pl
Strona WWW: bwfelix.pl
Największa sala konferencyjna: 150
Największa sala bankietowa: 180
Łączna liczba miejsc noclegowych: 363
Opis obiektu:
BEST WESTERN Hotel Felix to prawdziwe miejsce spotkań – nie tylko tych biznesowych!
Trzygwiazdkowy BEST WESTERN Hotel Felix zlokalizowany jest zaledwie kilka kilometrów od Centrum stolicy, na warszawskiej Pradze. To hotel, który jest nowoczesny, elegancki i komfortowy - a przy tym zaskakuje atrakcyjną ceną. Centrum konferencyjne, a zarazem doskonałe miejsce na odpoczynek.
BEST WESTERN Hotel Felix należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, kierującej swoją ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych. Zapewnia on swoim gościom zarówno doskonałe warunki do pracy, jak i przyjemną atmosferę spotkań służbowych.

Do dyspozycji Gości oddajemy aż 227 doskonale wyposażonych, jedno- i dwuosobowych pokoi o eleganckim wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu - w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO LUX. Każdy pokój, niezależnie od standardu, wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, suszarkę oraz bezpłatne łącze internetowe. Pokoje PREMUM LUX dodatkowo dla wygody naszych gości wyposażyliśmy w zestaw do parzenia kawy i herbaty, WIFI oraz pantofle po kąpieli.

Dobry hotel to znacznie więcej niż tylko komfortowe pokoje i dobrze wyposażone sale konferencyjne. Wiemy, że po pełnym zajęć dniu nasi goście chcą spędzić czas w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Wiemy także, że podczas wyjazdów służbowych najważniejsze rozmowy odbywają się często „po godzinach”. Dlatego też naszym gościom proponujemy dania kuchni polskiej i kontynentalnej w restauracji Nova, mistrzowsko przygotowane drinki w Lobby Barze oraz relaks w klubie After Five.

Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi wyposażonymi w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, flip-chart, oraz ekran. Na zamówienie możemy także Państwu udostępnić profesjonalny projektor oraz dodatkowy sprzęt multimedialny.
Oprócz dużych sal konferencyjnych, do Państwa dyspozycji oddajemy także pięć mniejszych, kameralnych sal warsztatowych. W każdej z nich może jednocześnie pracować ok. 15 osób.
Zdjęcia obiektu:
zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - dscf0135.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - haga.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - restauracja-009.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - after-five-012.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - bar-016.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - bw_felix_poziom.jpg zdjęcie obikektu BEST WESTERN Hotel Felix - dscf8867.jpg
Logo IPO.pl Logo MeetingsPoland.pl Logo portfel.pl Logo rekomendowane firmy Logo MICE Poland